Zema Aktivitāte 🌔 86% Atjaunināts tiešraidē

Ziemeļblāzma šonakt iekš
Regina Beach

Reāllaika ziemeļblāzmas apstākļi vietai Regina Beach, Saskatchewan, Kanāda. Platuma grādi 50.8°N · Magnētiskie platuma grādi 55.3°N

Šīs nakts verdikts: ziemeļblāzma prognoze vietai Regina Beach šonakt rāda 5% redzamības iespēju, balstoties uz Kp 1.67 ģeomagnētisko prognozi. Nepieciešamas skaidras debesis; mākoņu sega tiek lēsta 0%. Labākais laiks skatīties uz ziemeļu horizontu ir no 23:00 līdz 01:00. Zema ziemeļblāzmas iespējamība vietā Regina Beach šonakt. Pārbaudiet atkal rīt.

Ziemeļblāzmas iespējamība

5%

Maza ticamība

Iespēja redzēt ziemeļblāzmu šonakt

Labākais laiks

23:00

– 01:00

Optimālais vērošanas logs

Kp Indekss

1.67

Zema

Planetārā ģeomagnētiskā aktivitāte

Mākoņu sega

0%

Skaidras debesis

Pašreizējā debesu redzamība

Aurora

Šīs nakts verdikts

Zema ziemeļblāzmas iespējamība vietā Regina Beach šonakt. Pārbaudiet atkal rīt.

🌔 Warning: Bright moonlight (86%) may reduce aurora visibility.

Stundas prognoze

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Laiks (UTC)Ziemeļblāzmas varbūtība (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 dienu prognoze

Tikai lietotnē

Atbloķēt 27 dienu prognozi

Saņemiet paplašinātas prognozes, paziņojumus un mākoņu kartes vietai Regina Beach lietotnē Aurora Hunt.

25. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

26. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

27. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

Par ziemeļblāzmas vērošanu vietā Regina Beach

Regina Beach (Kanāda) atrodas platuma grādos 50.8°N. Novērošanas vietas vērtējums: iespējama novērošanas vieta. Ziemeļblāzma no Regina Beach parasti ir redzama, kad Kp indekss sasniedz 6+. Labākais vērošanas laiks ir no 22:00 līdz 02:00.

Aurora Hunt piedāvā reāllaika brīdinājumus, mākoņu kartes un prognozes tieši vietai Regina Beach.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai vietā Regina Beach var redzēt ziemeļblāzmu?
Ziemeļblāzmas redzamība vietā Regina Beach ir atkarīga no ģeomagnētiskās aktivitātes, tumsas un mākoņu segas. Parasti nepieciešams Kp 6+ vai augstāks.
Kad vietā Regina Beach ir labākais laiks ziemeļblāzmas vērošanai?
Labākā iespēja ir vietējās tumsas stundās, bieži no vēla vakara līdz agram rītam. Pirms došanās pārbaudi aktuālo Kp prognozi un mākoņus.
Kur vietā Regina Beach vislabāk vērot ziemeļblāzmu?
Izvēlies tumšu vietu prom no pilsētas gaismām ar brīvu skatu magnētiskā pola virzienā. Pirms brauciena salīdzini vietējos mākoņu apstākļus.
Kāds Kp indekss ir nepieciešams vietā Regina Beach?
Pie vidējā magnētiskā platuma 50.8° parasti nepieciešams Kp 6+ vai augstāks. Kp ir orientieris, nevis redzamības garantija.
Kā mākoņi ietekmē ziemeļblāzmas redzamību vietā Regina Beach?
Biezi mākoņi var pilnībā aizsegt ziemeļblāzmu pat spēcīgas aktivitātes laikā. Svarīga ir arī mēnessgaisma, gaismas piesārņojums un atvērts horizonts.

Saistītie ceļveži

📊

Ziemeļblāzmas prognoze Latvijā: Kp un Bz

Tās pašas nakts darbplūsma: Kp, Bz, CME laiks, mākoņi, Mēness, ziemeļu horizonts un foto pārbaude.

🧭

Kp indekss un ziemeļblāzma Latvijā

Kp 0-9, NOAA G skala, Bz, magnētiskais platums un Latvijas sliekšņi bez maldinošiem solījumiem.

☁️

Mākoņi, Mēness un gaismas piesārņojums

Mākoņu slāņi, Baltijas mitrums, Mēness, sniega atspīdums un Rīgas, Liepājas vai Daugavpils gaismas kupoli.

Skatīt visus izglītojošos ceļvežus

Tuvākās ziemeļblāzmas vērošanas vietas

100 Mile House

51.6°N Skatīt prognozi →

108 Mile Ranch

51.8°N Skatīt prognozi →

Abbeydale

51.1°N Skatīt prognozi →

Abbotsford

49.1°N Skatīt prognozi →

Abbottsfield

53.6°N Skatīt prognozi →

Aberdeen

50.6°N Skatīt prognozi →

Brīdinājumi vietai Regina Beach

Saņemiet paplašinātas prognozes, paziņojumus un mākoņu kartes vietai Regina Beach lietotnē Aurora Hunt.

Aurora Hunt

Brīdinājumi vietai Regina Beach