Zema Aktivitāte 🌔 86% Atjaunināts tiešraidē

Dienvidblāzmas prognoze
Comodoro Rivadavia

Reāllaika ziemeļblāzmas apstākļi vietai Comodoro Rivadavia, Chubut, Argentīna. Platuma grādi 45.9°S · Magnētiskie platuma grādi 45.9°S

Šīs nakts verdikts: dienvidblāzma prognoze vietai Comodoro Rivadavia šonakt rāda 5% redzamības iespēju, balstoties uz Kp 1.67 ģeomagnētisko prognozi. Nepieciešamas skaidras debesis; mākoņu sega tiek lēsta 78%. Labākais laiks skatīties uz ziemeļu horizontu ir no 23:00 līdz 01:00. Zema ziemeļblāzmas iespējamība vietā Comodoro Rivadavia šonakt. Pārbaudiet atkal rīt.

Ziemeļblāzmas iespējamība

5%

Maza ticamība

Iespēja redzēt ziemeļblāzmu šonakt

Labākais laiks

23:00

– 01:00

Optimālais vērošanas logs

Kp Indekss

1.67

Zema

Planetārā ģeomagnētiskā aktivitāte

Mākoņu sega

78%

Mākoņains

Pašreizējā debesu redzamība

Aurora

Šīs nakts verdikts

Zema ziemeļblāzmas iespējamība vietā Comodoro Rivadavia šonakt. Pārbaudiet atkal rīt.

🌔 Warning: Bright moonlight (86%) may reduce aurora visibility.

Stundas prognoze

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Laiks (UTC)Ziemeļblāzmas varbūtība (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 dienu prognoze

Tikai lietotnē

Atbloķēt 27 dienu prognozi

Saņemiet paplašinātas prognozes, paziņojumus un mākoņu kartes vietai Comodoro Rivadavia lietotnē Aurora Hunt.

25. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

26. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

27. aug.

Kp Indekss •••
Iespējamība •••
Mākoņu sega •••

Par ziemeļblāzmas vērošanu vietā Comodoro Rivadavia

Comodoro Rivadavia (Argentīna) atrodas 45.9°S dienvidu puslodē. Šī lapa vērtē dienvidblāzmu: vajadzīga spēcīga ģeomagnētiskā aktivitāte, tumšas debesis, maz mēnessgaismas, skaidrs laiks un atvērts dienvidu horizonts. Šai vietai plānojiet ap Kp 6++ un pirms došanās vēlreiz pārbaudiet mākoņus.

Aurora Hunt piedāvā reāllaika brīdinājumus, mākoņu kartes un prognozes tieši vietai Comodoro Rivadavia.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai vietā Comodoro Rivadavia var redzēt dienvidblāzmu?
Dienvidblāzma var būt redzama no Comodoro Rivadavia, ja ģeomagnētiskā aktivitāte ir spēcīga, debesis tumšas un skaidras un dienvidu horizonts atvērts. Kp ap 6+ ir orientieris, nevis garantija.
Kad vietā Comodoro Rivadavia ir labākā dienvidblāzmas sezona?
Praktiskā tumšo debesu sezona vietā Comodoro Rivadavia ilgst no marta līdz septembrim, un garākās naktis parasti ir no maija līdz augustam. Blāzma iespējama visu gadu, ja aktivitāte sakrīt ar tumsu.
Kur meklēt dienvidblāzmu netālu no Comodoro Rivadavia?
Izvēlieties tumšu vietu prom no pilsētas gaismām ar plašu, neaizsegtu skatu uz dienvidu horizontu. Pirms došanās pārbaudiet mākoņus, mēnessgaismu un piekļuvi.
Kāds Kp indekss vajadzīgs vietā Comodoro Rivadavia?
Nepieciešamais Kp ir atkarīgs no magnētiskā platuma un vētras ģeometrijas. Vietā Comodoro Rivadavia Kp 6+ ir plānošanas vadlīnija; Saules vēja virziens, īpaši dienvidu Bz, var mainīt rezultātu.
Vai ekvinokcijas palielina dienvidblāzmas iespēju?
Ģeomagnētiskā aktivitāte var būt labvēlīgāka ap marta un septembra ekvinokciju, taču novērojums nav garantēts. Tumsai, skaidrām debesīm un aktīvam blāzmas ovālam jāsakrīt.

Saistītie ceļveži

📊

Ziemeļblāzmas prognoze Latvijā: Kp un Bz

Tās pašas nakts darbplūsma: Kp, Bz, CME laiks, mākoņi, Mēness, ziemeļu horizonts un foto pārbaude.

🧭

Kp indekss un ziemeļblāzma Latvijā

Kp 0-9, NOAA G skala, Bz, magnētiskais platums un Latvijas sliekšņi bez maldinošiem solījumiem.

☁️

Mākoņi, Mēness un gaismas piesārņojums

Mākoņu slāņi, Baltijas mitrums, Mēness, sniega atspīdums un Rīgas, Liepājas vai Daugavpils gaismas kupoli.

Skatīt visus izglītojošos ceļvežus

Tuvākās ziemeļblāzmas vērošanas vietas

28 de Noviembre

51.6°S Skatīt prognozi →

Alto Rio Senguer

45°S Skatīt prognozi →

Bariloche

41.1°S Skatīt prognozi →

Caleta Olivia

46.5°S Skatīt prognozi →

Comandante Luis Piedrabuena

50°S Skatīt prognozi →

El Calafate

50.3°S Skatīt prognozi →

Brīdinājumi vietai Comodoro Rivadavia

Saņemiet paplašinātas prognozes, paziņojumus un mākoņu kartes vietai Comodoro Rivadavia lietotnē Aurora Hunt.

Aurora Hunt

Brīdinājumi vietai Comodoro Rivadavia