Žema Aktyvumas 🌔 86% Atnaujinta gyvai

Šiaurės pašvaistė šiąnakt vietovėje
Rozhen Observatory

Realaus laiko šiaurės pašvaistės sąlygos Rozhen Observatory, Smolyan, Bulgarija. Platuma 42.7°N · Magnetinė platuma 40.7°N

Šios nakties verdiktas: šiaurės pašvaistė prognozė Rozhen Observatory šiąnakt rodo 5% matomumo galimybę pagal Kp 1.67 geomagnetinę prognozę. Reikia giedro dangaus; debesuotumas vertinamas 26%. Geriausias metas žiūrėti į šiaurinį horizontą yra nuo 23:00 iki 01:00. Žema šiaurės pašvaistės tikimybė Rozhen Observatory šiąnakt. Patikrinkite rytoj.

Šiaurės pašvaistės tikimybė

5%

Maža tikimybė

Šansas pamatyti šiaurės pašvaistę šiąnakt

Geriausias laikas

23:00

– 01:00

Optimalus stebėjimo langas

Kp Indeksas

1.67

Žema

Planetinė geomagnetinė veikla

Debesuotumas

26%

Iš dalies debesuota

Dabartinis dangaus matomumas

Aurora

Šios nakties verdiktas

Žema šiaurės pašvaistės tikimybė Rozhen Observatory šiąnakt. Patikrinkite rytoj.

🌔 Warning: Bright moonlight (86%) may reduce aurora visibility.

Valandinė prognozė

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Laikas (UTC)Pašvaistės tikimybė (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 dienų prognozė

Tik programėlėje

Atrakinti 27 dienų prognozę

Gaukite išplėstines prognozes, pranešimus ir debesų žemėlapius Rozhen Observatory programėlėje Aurora Hunt.

08-25

Kp Indeksas •••
Tikimybė •••
Debesuotumas •••

08-26

Kp Indeksas •••
Tikimybė •••
Debesuotumas •••

08-27

Kp Indeksas •••
Tikimybė •••
Debesuotumas •••

Apie šiaurės pašvaistės stebėjimą Rozhen Observatory

Rozhen Observatory (Bulgarija) yra platumoje 42.7°N. Stebėjimo vietos įvertinimas: galima stebėjimo vieta. Šiaurės pašvaistė iš Rozhen Observatory paprastai matoma, kai Kp indeksas pasiekia 6+. Geriausias stebėjimo laikas yra nuo 22:00 iki 02:00.

Aurora Hunt teikia realaus laiko įspėjimus, debesų žemėlapius ir prognozes specialiai Rozhen Observatory.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar vietovėje Rozhen Observatory galima pamatyti šiaurės pašvaistę?
Pašvaistės matomumas vietovėje Rozhen Observatory priklauso nuo geomagnetinio aktyvumo, tamsos ir debesuotumo. Paprastai reikia Kp 6+ arba aukštesnio.
Kada vietovėje Rozhen Observatory geriausia stebėti šiaurės pašvaistę?
Geriausia galimybė būna vietinės tamsos valandomis, dažnai nuo vėlyvo vakaro iki ankstyvo ryto. Prieš vykdami patikrinkite naujausią Kp prognozę ir debesuotumą.
Kur vietovėje Rozhen Observatory geriausia stebėti pašvaistę?
Rinkitės tamsią vietą toliau nuo miesto šviesų, su atviru horizontu magnetinio poliaus kryptimi. Prieš kelionę palyginkite vietines debesų sąlygas.
Kokio Kp indekso reikia vietovėje Rozhen Observatory?
Esant vidutinei 42.7° magnetinei platumai paprastai reikia Kp 6+ arba aukštesnio. Kp yra gairė, o ne matomumo garantija.
Kaip debesys veikia pašvaistės matomumą vietovėje Rozhen Observatory?
Stori debesys gali visiškai paslėpti pašvaistę net ir esant stipriam aktyvumui. Taip pat svarbi mėnulio šviesa, šviesos tarša ir atviras horizontas.

Susiję vadovai

📊

Pašvaistės prognozė Lietuvoje: Kp ir Bz

Tos pačios nakties darbo eiga: Kp, Bz, CME laikas, debesys, Mėnulis, šiaurinis horizontas ir kada neverta važiuoti.

🧭

Kp indeksas ir šiaurės pašvaistė Lietuvoje

Kp 0-9, NOAA G skalė, Bz, magnetinė platuma ir Lietuvos slenksčiai be klaidingų pažadų.

☁️

Debesys, Mėnulis ir šviesos tarša

Kaip debesys, Mėnulio šviesa, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos kupolai bei šiaurinis horizontas lemia realų matomumą.

Žiūrėti visus edukacinius vadovus

Netoliese esančios pašvaistės stebėjimo vietos

Balkan Mountains

42.8°N Žiūrėti prognozę →

Burgas

42.7°N Žiūrėti prognozę →

Central Balkan National Park

42.7°N Žiūrėti prognozę →

Pirin

42.7°N Žiūrėti prognozę →

Pleven

42.7°N Žiūrėti prognozę →

Plovdiv

42.8°N Žiūrėti prognozę →

Įspėjimai Rozhen Observatory

Gaukite išplėstines prognozes, pranešimus ir debesų žemėlapius Rozhen Observatory programėlėje Aurora Hunt.

Aurora Hunt

Įspėjimai Rozhen Observatory