🇳🇴

Sarki fény előrejelzés: Troms

23 helyszín böngészése

Lefedett helyszínek

23

Átl. Mágneses Szélesség

66.8°N

Legjobb Kp Küszöb

—

Holdfázis

🌒 3%

Borkenes

30%
📍 68.8°N Átl. Mágneses Szélesség 66.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ersfjordbotn

30%
📍 69.7°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Evenskjer

30%
📍 68.6°N Átl. Mágneses Szélesség 66°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Finnsnes

30%
📍 69.2°N Átl. Mágneses Szélesség 66.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Gryllefjord

30%
📍 69.4°N Átl. Mágneses Szélesség 66.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hamn

30%
📍 69.4°N Átl. Mágneses Szélesség 66.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Harstad

30%
📍 68.8°N Átl. Mágneses Szélesség 66.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Husøy

30%
📍 69.5°N Átl. Mágneses Szélesség 67°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kvaløya

30%
📍 69.6°N Átl. Mágneses Szélesség 67°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Lenvik

30%
📍 69.4°N Átl. Mágneses Szélesség 66.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Lyngseidet

30%
📍 69.6°N Átl. Mágneses Szélesség 66.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Mefjordvær

30%
📍 69.5°N Átl. Mágneses Szélesség 67°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Moen

30%
📍 69.1°N Átl. Mágneses Szélesség 66.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Senja

30%
📍 69.3°N Átl. Mágneses Szélesség 66.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Setermoen

30%
📍 68.9°N Átl. Mágneses Szélesség 66.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Sjovegan

30%
📍 68.9°N Átl. Mágneses Szélesség 66.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Skibotn

30%
📍 69.4°N Átl. Mágneses Szélesség 66.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Skjervoy

30%
📍 70°N Átl. Mágneses Szélesség 67.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Sommarøy

30%
📍 69.6°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Storslett

30%
📍 69.8°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Storsteinnes

30%
📍 69.2°N Átl. Mágneses Szélesség 66.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tromsdalen

30%
📍 69.7°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tromso

30%
📍 69.6°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Gyakori kérdések

Látható lehet ma este a sarki fény?
Ellenőrizd a kiválasztott hely geomágneses aktivitását, felhőzetét és sötétségi viszonyait. Az esély a földrajzi helyzettől és a helyi körülményektől is függ; az előrejelzés nem garantálja a láthatóságot.
Mit mutat a Kp-index?
A Kp-index a bolygószintű geomágneses aktivitást jelzi. Magasabb értéknél a sarki fény alacsonyabb földrajzi szélességeken is megjelenhet, de a Kp önmagában nem mondja meg, hogy a kiválasztott helyről látható lesz-e.
Mikor érdemes kémlelni az eget?
A helyi éjszaka során keress olyan időszakot, amikor kellően sötét és derült az ég. Ez a dátumtól és a helytől függ; a messzi északon nyáron elmaradhat a megfigyeléshez szükséges sötétség.
Hogyan hatnak a felhők és a fények a megfigyelésre?
A felhők eltakarhatják a sarki fényt, az erős mesterséges világítás pedig megnehezíti a halvány jelenségek észlelését. Válassz biztonságosan megközelíthető helyet szabad kilátással, és indulás előtt ellenőrizd újra a felhőzetet.
Értesítés után rögtön induljak útnak?
Az értesítés arra ösztönöz, hogy újra ellenőrizd az előrejelzést és az eget; nem igazolja, hogy már látható a sarki fény. Vesd össze az aktivitást, a helyi felhőzetet és a sötétséget, majd ellenőrizd a hely megközelíthetőségét.

Kérj értesítéseket: Troms

Troms: részletes előrejelzések, értesítések és felhőtérképek az Aurora Hunt alkalmazásban.

Aurora Hunt

Kérj értesítéseket: Troms