🇫🇮

Sarki fény előrejelzés: North Ostrobothnia

85 helyszín böngészése

Lefedett helyszínek

85

Átl. Mágneses Szélesség

61.9°N

Legjobb Kp Küszöb

—

Holdfázis

🌒 2%

Alavieska

10%
📍 64.2°N Átl. Mágneses Szélesség 61.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Alppila

7%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Haapajaervi

9%
📍 63.8°N Átl. Mágneses Szélesség 60.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Haapavesi

9%
📍 64.1°N Átl. Mágneses Szélesség 61.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hailuoto

8%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Haukipudas

10%
📍 65.2°N Átl. Mágneses Szélesség 62.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Heikkilaenkangas

4%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Herukka

8%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hiironen

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Himanka

9%
📍 64.1°N Átl. Mágneses Szélesség 61.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hiukkavaara

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hoeyhtyae

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Hollihaka

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ii

11%
📍 65.3°N Átl. Mágneses Szélesség 62.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Intioe

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Jaeaeli

6%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kaakkuri

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kaersaemaeki

9%
📍 64°N Átl. Mágneses Szélesség 61°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kaijonharju

7%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kalajoki

8%
📍 64.3°N Átl. Mágneses Szélesség 61.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Karjasilta

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kaukovainio

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kello

9%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kempele

5%
📍 64.9°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kestilae

9%
📍 64.3°N Átl. Mágneses Szélesség 61.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kiiminki

6%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kiviniemi

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Korvensuora

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Koskela

7%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kuivaniemi

7%
📍 65.6°N Átl. Mágneses Szélesség 62.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kuivasjaervi

7%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kuusamo

9%
📍 66°N Átl. Mágneses Szélesség 63°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kynsilehto

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Laanila

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Leveri

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Limingantulli

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Liminka

5%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Linnanmaa

7%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Lumijoki

5%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Maentylae

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Maikkula

5%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Martinniemi

11%
📍 65.2°N Átl. Mágneses Szélesség 62.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Merijaervi

9%
📍 64.3°N Átl. Mágneses Szélesség 61.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Muhos

2%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Myllyoja

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Myllytulli

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Nivala

9%
📍 63.9°N Átl. Mágneses Szélesség 60.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Oulainen

9%
📍 64.3°N Átl. Mágneses Szélesség 61.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Oulu

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Oulunsalo

5%
📍 64.9°N Átl. Mágneses Szélesség 62°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Oulunsuu

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pateniemi

8%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Peltola

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Piippola

9%
📍 64.2°N Átl. Mágneses Szélesség 61.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pokkinen

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pudasjaervi

0%
📍 65.4°N Átl. Mágneses Szélesség 62.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pulkkila

9%
📍 64.3°N Átl. Mágneses Szélesség 61.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Puolivaelinkangas

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pyhaejaervi

9%
📍 63.7°N Átl. Mágneses Szélesség 60.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pyhaejoki

7%
📍 64.5°N Átl. Mágneses Szélesség 61.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pyhaentae

10%
📍 64.1°N Átl. Mágneses Szélesség 61.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pyykoesjaervi

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Raahe

7%
📍 64.7°N Átl. Mágneses Szélesség 61.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Rajakylae

7%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Raksila

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Rantsila

9%
📍 64.5°N Átl. Mágneses Szélesség 61.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Reisjaervi

7%
📍 63.6°N Átl. Mágneses Szélesség 60.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ruukki

6%
📍 64.7°N Átl. Mágneses Szélesség 61.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Sievi

9%
📍 63.9°N Átl. Mágneses Szélesség 60.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Siikajoki

6%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Taivalkoski

2%
📍 65.6°N Átl. Mágneses Szélesség 62.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Talvikangas

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Taskila

7%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Toppila

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tuira

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tyrnaevae

5%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Utajaervi

1%
📍 64.8°N Átl. Mágneses Szélesség 61.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Vaara

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Vaelivainio

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Vaerttoe

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Vanhatulli

6%
📍 65°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Vihanti

7%
📍 64.5°N Átl. Mágneses Szélesség 61.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Yli-Ii

10%
📍 65.4°N Átl. Mágneses Szélesség 62.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ylikiiminki

2%
📍 65.1°N Átl. Mágneses Szélesség 62.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ylivieska

10%
📍 64.1°N Átl. Mágneses Szélesség 61.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Gyakori kérdések

Látható lehet ma este a sarki fény?
Ellenőrizd a kiválasztott hely geomágneses aktivitását, felhőzetét és sötétségi viszonyait. Az esély a földrajzi helyzettől és a helyi körülményektől is függ; az előrejelzés nem garantálja a láthatóságot.
Mit mutat a Kp-index?
A Kp-index a bolygószintű geomágneses aktivitást jelzi. Magasabb értéknél a sarki fény alacsonyabb földrajzi szélességeken is megjelenhet, de a Kp önmagában nem mondja meg, hogy a kiválasztott helyről látható lesz-e.
Mikor érdemes kémlelni az eget?
A helyi éjszaka során keress olyan időszakot, amikor kellően sötét és derült az ég. Ez a dátumtól és a helytől függ; a messzi északon nyáron elmaradhat a megfigyeléshez szükséges sötétség.
Hogyan hatnak a felhők és a fények a megfigyelésre?
A felhők eltakarhatják a sarki fényt, az erős mesterséges világítás pedig megnehezíti a halvány jelenségek észlelését. Válassz biztonságosan megközelíthető helyet szabad kilátással, és indulás előtt ellenőrizd újra a felhőzetet.
Értesítés után rögtön induljak útnak?
Az értesítés arra ösztönöz, hogy újra ellenőrizd az előrejelzést és az eget; nem igazolja, hogy már látható a sarki fény. Vesd össze az aktivitást, a helyi felhőzetet és a sötétséget, majd ellenőrizd a hely megközelíthetőségét.

Kérj értesítéseket: North Ostrobothnia

North Ostrobothnia: részletes előrejelzések, értesítések és felhőtérképek az Aurora Hunt alkalmazásban.

Aurora Hunt

Kérj értesítéseket: North Ostrobothnia