🇫🇮

Sarki fény előrejelzés: Lapland

39 helyszín böngészése

Lefedett helyszínek

39

Átl. Mágneses Szélesség

64.4°N

Legjobb Kp Küszöb

—

Holdfázis

🌒 3%

Apukka

3%
📍 66.6°N Átl. Mágneses Szélesség 63.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Enontekiö

28%
📍 68.4°N Átl. Mágneses Szélesség 65.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Enontekioe

29%
📍 68.4°N Átl. Mágneses Szélesség 65.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Inari

29%
📍 68.9°N Átl. Mágneses Szélesség 66.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ivalo

29%
📍 68.7°N Átl. Mágneses Szélesség 65.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kakslauttanen

29%
📍 68.3°N Átl. Mágneses Szélesség 65.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kemi

8%
📍 65.7°N Átl. Mágneses Szélesség 62.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kemijaervi

0%
📍 66.7°N Átl. Mágneses Szélesség 63.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Keminmaa

5%
📍 65.8°N Átl. Mágneses Szélesség 62.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kilpisjärvi

29%
📍 69°N Átl. Mágneses Szélesség 66.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kittilae

3%
📍 67.7°N Átl. Mágneses Szélesség 64.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Kolari

8%
📍 67.3°N Átl. Mágneses Szélesség 64.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Lautiosaari

6%
📍 65.8°N Átl. Mágneses Szélesség 62.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Lemmenjoki NP

27%
📍 68.6°N Átl. Mágneses Szélesség 65.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Levi

2%
📍 67.8°N Átl. Mágneses Szélesség 65°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Luosto

1%
📍 67.1°N Átl. Mágneses Szélesség 64.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Muonio

27%
📍 68°N Átl. Mágneses Szélesség 65.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Nellim

28%
📍 68.8°N Átl. Mágneses Szélesség 66°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Nivavaara

1%
📍 66.5°N Átl. Mágneses Szélesség 63.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pallas-Yllästunturi NP

26%
📍 68.1°N Átl. Mágneses Szélesség 65.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pelkosenniemi

2%
📍 67.1°N Átl. Mágneses Szélesség 64.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pello

12%
📍 66.8°N Átl. Mágneses Szélesség 63.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Posio

2%
📍 66.1°N Átl. Mágneses Szélesség 63.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Pyhaejaervi

1%
📍 67.1°N Átl. Mágneses Szélesség 64.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ranua

0%
📍 65.9°N Átl. Mágneses Szélesség 63°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Rovaniemi

1%
📍 66.5°N Átl. Mágneses Szélesség 63.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Saarenkylae

1%
📍 66.5°N Átl. Mágneses Szélesség 63.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Saariselkä

30%
📍 68.4°N Átl. Mágneses Szélesség 65.6°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Salla

5%
📍 66.8°N Átl. Mágneses Szélesség 63.9°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Savukoski

4%
📍 67.3°N Átl. Mágneses Szélesség 64.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Simo

10%
📍 65.7°N Átl. Mágneses Szélesség 62.8°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Sinettä

2%
📍 66.6°N Átl. Mágneses Szélesség 63.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Sodankylae

1%
📍 67.4°N Átl. Mágneses Szélesség 64.5°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tervola

1%
📍 66.1°N Átl. Mágneses Szélesség 63.2°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Tornio

4%
📍 65.8°N Átl. Mágneses Szélesség 63°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Urho Kekkonen NP

26%
📍 68.2°N Átl. Mágneses Szélesség 65.3°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Utsjoki

30%
📍 69.9°N Átl. Mágneses Szélesség 67.1°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ylitornio

2%
📍 66.3°N Átl. Mágneses Szélesség 63.4°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Ylläs

3%
📍 67.6°N Átl. Mágneses Szélesség 64.7°N
Sarkifény-előrejelzés Előrejelzés megtekintése →

Gyakori kérdések

Látható lehet ma este a sarki fény?
Ellenőrizd a kiválasztott hely geomágneses aktivitását, felhőzetét és sötétségi viszonyait. Az esély a földrajzi helyzettől és a helyi körülményektől is függ; az előrejelzés nem garantálja a láthatóságot.
Mit mutat a Kp-index?
A Kp-index a bolygószintű geomágneses aktivitást jelzi. Magasabb értéknél a sarki fény alacsonyabb földrajzi szélességeken is megjelenhet, de a Kp önmagában nem mondja meg, hogy a kiválasztott helyről látható lesz-e.
Mikor érdemes kémlelni az eget?
A helyi éjszaka során keress olyan időszakot, amikor kellően sötét és derült az ég. Ez a dátumtól és a helytől függ; a messzi északon nyáron elmaradhat a megfigyeléshez szükséges sötétség.
Hogyan hatnak a felhők és a fények a megfigyelésre?
A felhők eltakarhatják a sarki fényt, az erős mesterséges világítás pedig megnehezíti a halvány jelenségek észlelését. Válassz biztonságosan megközelíthető helyet szabad kilátással, és indulás előtt ellenőrizd újra a felhőzetet.
Értesítés után rögtön induljak útnak?
Az értesítés arra ösztönöz, hogy újra ellenőrizd az előrejelzést és az eget; nem igazolja, hogy már látható a sarki fény. Vesd össze az aktivitást, a helyi felhőzetet és a sötétséget, majd ellenőrizd a hely megközelíthetőségét.

Kérj értesítéseket: Lapland

Lapland: részletes előrejelzések, értesítések és felhőtérképek az Aurora Hunt alkalmazásban.

Aurora Hunt

Kérj értesítéseket: Lapland