🇫🇮

תחזית זוהר הקוטב: North Savo

עיינו ב-26 ערים

ערים מכוסות

26

קו רוחב מגנטי ממוצע

60°N

סף Kp מיטבי

—

מופע הירח

🌒 2%

Iisalmi

9%
📍 63.6°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.5°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Joroinen

0%
📍 62.2°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.1°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Juankoski

0%
📍 63.1°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Kaavi

0%
📍 63°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.9°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Kangaslampi

0%
📍 62.3°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.2°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Karttula

0%
📍 62.9°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.8°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Keitele

6%
📍 63.2°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.1°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Kiuruvesi

10%
📍 63.6°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.6°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Kuopio

0%
📍 62.9°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.8°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Lapinlahti

5%
📍 63.4°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.3°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Leppaevirta

0%
📍 62.5°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.4°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Maaninka

2%
📍 63.2°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.1°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Nilsiae

2%
📍 63.2°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.1°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Pielavesi

6%
📍 63.2°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.2°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Rautalampi

0%
📍 62.6°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.5°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Rautavaara

6%
📍 63.5°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.4°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Siilinjaervi

1%
📍 63.1°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Sonkajaervi

9%
📍 63.7°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.6°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Suonenjoki

0%
📍 62.6°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.5°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Tervo

0%
📍 63°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.9°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Tuusniemi

0%
📍 62.8°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.7°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Varkaus

0%
📍 62.3°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.2°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Varpaisjaervi

4%
📍 63.4°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.3°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Vehmersalmi

0%
📍 62.8°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.7°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Vesanto

0%
📍 62.9°N קו רוחב מגנטי ממוצע 59.9°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

Vieremae

10%
📍 63.8°N קו רוחב מגנטי ממוצע 60.7°N
תחזית הזוהר צפה בתחזית →

שאלות נפוצות

מה העונה הכי טובה?
מאזור ספטמבר עד מרץ.
היכן המקומות הטובים בNorth Savo?
מקומות בהם יש שמיים חשוכים מתוך ה-26+ האפשריים.
איך אוורה האנט עוזרת?
היא מספקת התראות בזמן אמת לכל 26+ המיקומים בNorth Savo.

התראות עבור North Savo

קבלו תחזיות מורחבות, התראות פוש ומפות ענן עבור North Savo באפליקציית Aurora Hunt.

Aurora Hunt

התראות עבור North Savo