Madal Aktiivsus 🌔 85% Uuendatud reaalajas

Virmalised täna öösel asukohas
Mid-Cambridge

Reaalajas virmaliste tingimused: Mid-Cambridge, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid. Laiuskraad 42.4°N · Magnetiline laiuskraad 46.9°N

Tänane otsus: Mid-Cambridge virmalised-prognoos näitab täna öösel 5% nähtavuse võimalust, tuginedes Kp 1.67 geomagnetilisele prognoosile. Vaja on selget taevast; hinnanguline pilvisus on 0%. Parim aeg põhjataevast jälgida on 23:00-01:00. Madal virmaliste tõenäosus asukohas Mid-Cambridge täna öösel. Proovi homme uuesti.

Virmaliste tõenäosus

5%

Madal tõenäosus

Virmaliste nägemise võimalus täna öösel

Parim aeg

23:00

– 01:00

Optimaalne vaatlusaken

Kp-indeks

1.67

Madal

Planeedi geomagnetiline aktiivsus

Pilvisus

0%

Selge taevas

Praegune taeva nähtavus

Aurora

Tänane otsus

Madal virmaliste tõenäosus asukohas Mid-Cambridge täna öösel. Proovi homme uuesti.

🌔 Warning: Bright moonlight (85%) may reduce aurora visibility.

Tunniprognoos

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Aeg (UTC)Virmaliste tõenäosus (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 päeva prognoos

Ainult äpis

Ava 27 päeva prognoos

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Mid-Cambridge.

25. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

26. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

27. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

Virmaliste vaatlemisest asukohas Mid-Cambridge

Mid-Cambridge (Ameerika Ühendriigid) asub laiuskraadil 42.4°N. Vaatluskoha hinnang: võimalik vaatluskoht. Virmalised on asukohast Mid-Cambridge tavaliselt nähtavad, kui Kp-indeks ulatub tasemeni 6+. Parim aeg on 22:00 ja 02:00 vahel.

Aurora Hunt pakub reaalajas teavitusi, pilvekaarte ja spetsiaalset virmaliste prognoosi asukohale Mid-Cambridge.

Korduma kippuvad küsimused

Kas virmalisi võib näha kohas Mid-Cambridge?
Virmaliste nähtavus kohas Mid-Cambridge sõltub geomagnetilisest aktiivsusest, pimedusest ja pilvisusest. Tavaliselt on vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat.
Millal on parim aeg virmaliste vaatlemiseks kohas Mid-Cambridge?
Parim võimalus tekib kohaliku pimeduse ajal, sageli hilisõhtust varahommikuni. Kontrolli enne väljumist värsket Kp-prognoosi ja pilvisust.
Kus on kohas Mid-Cambridge parim virmalisi vaadelda?
Vali linnavalgusest eemal olev pime koht, kust avaneb takistusteta vaade magnetpooluse suunas. Võrdle enne teele asumist kohalikke pilveolusid.
Millist Kp-indeksit on kohas Mid-Cambridge vaja?
Keskmise magnetlaiuse 42.4° juures on tavaliselt vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat. Kp on suunis, mitte nähtavuse garantii.
Kuidas mõjutavad pilved virmaliste vaatlemist kohas Mid-Cambridge?
Paksud pilved võivad virmalised täielikult varjata ka tugeva geomagnetilise aktiivsuse ajal. Arvesta ka kuuvalguse, valgusreostuse ja avatud horisondiga.

Seotud juhendid

📊

Kuidas lugeda virmaliste prognoosi Eestis

Eesti sama õhtu töövoog: Kp, G-skaala, Bz, CME saabumine, pilveauk, kuuvalgus, pimedus ja põhjaranniku horisont.

🧭

Kp-indeks Eesti virmaliste jaoks

Kp 0-9, NOAA G1-G5, Bz, magnetiline laius, Eesti läved ja algaja vead ühes praktilises seletuses.

☁️

Pilved, kuuvalgus ja valgusreostus

Kuidas hinnata madalaid pilvi, mereudu, kuuvalgust, Tallinna ja Tartu valguskuma ning avatud põhjahorisonti.

Vaata kõiki harivaid juhendeid

Lähedal asuvad virmaliste vaatluspaigad

Aberdeen

45.5°N Vaata prognoosi →

Abington

42.1°N Vaata prognoosi →

Acadia National Park

44.4°N Vaata prognoosi →

Acton

42.5°N Vaata prognoosi →

Adams

42.6°N Vaata prognoosi →

Agate Beach

44.7°N Vaata prognoosi →

Teavitused asukohale Mid-Cambridge

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Mid-Cambridge.

Aurora Hunt

Teavitused asukohale Mid-Cambridge