Madal Aktiivsus 🌔 87% Uuendatud reaalajas

Virmalised täna öösel asukohas
Newton Aycliffe

Reaalajas virmaliste tingimused: Newton Aycliffe, England, Ühendkuningriik. Laiuskraad 54.6°N · Magnetiline laiuskraad 54.6°N

Tänane otsus: Newton Aycliffe virmalised-prognoos näitab täna öösel 5% nähtavuse võimalust, tuginedes Kp 1.67 geomagnetilisele prognoosile. Vaja on selget taevast; hinnanguline pilvisus on 45%. Parim aeg põhjataevast jälgida on 23:00-01:00. Madal virmaliste tõenäosus asukohas Newton Aycliffe täna öösel. Proovi homme uuesti.

Virmaliste tõenäosus

5%

Madal tõenäosus

Virmaliste nägemise võimalus täna öösel

Parim aeg

23:00

– 01:00

Optimaalne vaatlusaken

Kp-indeks

1.67

Madal

Planeedi geomagnetiline aktiivsus

Pilvisus

45%

Vahelduvalt pilves

Praegune taeva nähtavus

Aurora

Tänane otsus

Madal virmaliste tõenäosus asukohas Newton Aycliffe täna öösel. Proovi homme uuesti.

🌔 Warning: Bright moonlight (87%) may reduce aurora visibility.

Tunniprognoos

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Aeg (UTC)Virmaliste tõenäosus (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 päeva prognoos

Ainult äpis

Ava 27 päeva prognoos

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Newton Aycliffe.

25. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

26. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

27. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

Virmaliste vaatlemisest asukohas Newton Aycliffe

Newton Aycliffe (Ühendkuningriik) asub laiuskraadil 54.6°N. Vaatluskoha hinnang: võimalik vaatluskoht. Virmalised on asukohast Newton Aycliffe tavaliselt nähtavad, kui Kp-indeks ulatub tasemeni 6+. Parim aeg on 22:00 ja 02:00 vahel.

Aurora Hunt pakub reaalajas teavitusi, pilvekaarte ja spetsiaalset virmaliste prognoosi asukohale Newton Aycliffe.

Korduma kippuvad küsimused

Kas virmalisi võib näha kohas Newton Aycliffe?
Virmaliste nähtavus kohas Newton Aycliffe sõltub geomagnetilisest aktiivsusest, pimedusest ja pilvisusest. Tavaliselt on vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat.
Millal on parim aeg virmaliste vaatlemiseks kohas Newton Aycliffe?
Parim võimalus tekib kohaliku pimeduse ajal, sageli hilisõhtust varahommikuni. Kontrolli enne väljumist värsket Kp-prognoosi ja pilvisust.
Kus on kohas Newton Aycliffe parim virmalisi vaadelda?
Vali linnavalgusest eemal olev pime koht, kust avaneb takistusteta vaade magnetpooluse suunas. Võrdle enne teele asumist kohalikke pilveolusid.
Millist Kp-indeksit on kohas Newton Aycliffe vaja?
Keskmise magnetlaiuse 54.6° juures on tavaliselt vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat. Kp on suunis, mitte nähtavuse garantii.
Kuidas mõjutavad pilved virmaliste vaatlemist kohas Newton Aycliffe?
Paksud pilved võivad virmalised täielikult varjata ka tugeva geomagnetilise aktiivsuse ajal. Arvesta ka kuuvalguse, valgusreostuse ja avatud horisondiga.

Seotud juhendid

📊

Kuidas lugeda virmaliste prognoosi Eestis

Eesti sama õhtu töövoog: Kp, G-skaala, Bz, CME saabumine, pilveauk, kuuvalgus, pimedus ja põhjaranniku horisont.

🧭

Kp-indeks Eesti virmaliste jaoks

Kp 0-9, NOAA G1-G5, Bz, magnetiline laius, Eesti läved ja algaja vead ühes praktilises seletuses.

☁️

Pilved, kuuvalgus ja valgusreostus

Kuidas hinnata madalaid pilvi, mereudu, kuuvalgust, Tallinna ja Tartu valguskuma ning avatud põhjahorisonti.

Vaata kõiki harivaid juhendeid

Lähedal asuvad virmaliste vaatluspaigad

Aberdeen

57.1°N Vaata prognoosi →

Airdrie

55.9°N Vaata prognoosi →

Alexandria

56°N Vaata prognoosi →

Alloa

56.1°N Vaata prognoosi →

Alness

57.7°N Vaata prognoosi →

Alnwick

55.4°N Vaata prognoosi →

Teavitused asukohale Newton Aycliffe

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Newton Aycliffe.

Aurora Hunt

Teavitused asukohale Newton Aycliffe