Madal Aktiivsus 🌔 86% Uuendatud reaalajas

Virmalised täna öösel asukohas
Departure Bay

Reaalajas virmaliste tingimused: Departure Bay, British Columbia, Kanada. Laiuskraad 49.2°N · Magnetiline laiuskraad 53.7°N

Tänane otsus: Departure Bay virmalised-prognoos näitab täna öösel 5% nähtavuse võimalust, tuginedes Kp 1.67 geomagnetilisele prognoosile. Vaja on selget taevast; hinnanguline pilvisus on 100%. Parim aeg põhjataevast jälgida on 23:00-01:00. Madal virmaliste tõenäosus asukohas Departure Bay täna öösel. Proovi homme uuesti.

Virmaliste tõenäosus

5%

Madal tõenäosus

Virmaliste nägemise võimalus täna öösel

Parim aeg

23:00

– 01:00

Optimaalne vaatlusaken

Kp-indeks

1.67

Madal

Planeedi geomagnetiline aktiivsus

Pilvisus

100%

Pilves

Praegune taeva nähtavus

Aurora

Tänane otsus

Madal virmaliste tõenäosus asukohas Departure Bay täna öösel. Proovi homme uuesti.

🌔 Warning: Bright moonlight (86%) may reduce aurora visibility.

Tunniprognoos

00
00:00 — 5%
01:00 — 5%
02:00 — 5%
03:00 — 5%
04:00 — 5%
05:00 — 5%
06
06:00 — 5%
07:00 — 5%
08:00 — 5%
09:00 — 5%
10:00 — 5%
11:00 — 5%
12
12:00 — 5%
13:00 — 5%
14:00 — 5%
15:00 — 5%
16:00 — 5%
17:00 — 5%
18
18:00 — 5%
19:00 — 5%
20:00 — 5%
21:00 — 5%
22:00 — 5%
23:00 — 5%
00:00 06:00 12:00 18:00 23:00
Aeg (UTC)Virmaliste tõenäosus (%)
00:005%
01:005%
02:005%
03:005%
04:005%
05:005%
06:005%
07:005%
08:005%
09:005%
10:005%
11:005%
12:005%
13:005%
14:005%
15:005%
16:005%
17:005%
18:005%
19:005%
20:005%
21:005%
22:005%
23:005%

27 päeva prognoos

Ainult äpis

Ava 27 päeva prognoos

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Departure Bay.

25. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

26. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

27. aug

Kp-indeks •••
Tõenäosus •••
Pilvisus •••

Virmaliste vaatlemisest asukohas Departure Bay

Departure Bay (Kanada) asub laiuskraadil 49.2°N. Vaatluskoha hinnang: võimalik vaatluskoht. Virmalised on asukohast Departure Bay tavaliselt nähtavad, kui Kp-indeks ulatub tasemeni 6+. Parim aeg on 22:00 ja 02:00 vahel.

Aurora Hunt pakub reaalajas teavitusi, pilvekaarte ja spetsiaalset virmaliste prognoosi asukohale Departure Bay.

Korduma kippuvad küsimused

Kas virmalisi võib näha kohas Departure Bay?
Virmaliste nähtavus kohas Departure Bay sõltub geomagnetilisest aktiivsusest, pimedusest ja pilvisusest. Tavaliselt on vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat.
Millal on parim aeg virmaliste vaatlemiseks kohas Departure Bay?
Parim võimalus tekib kohaliku pimeduse ajal, sageli hilisõhtust varahommikuni. Kontrolli enne väljumist värsket Kp-prognoosi ja pilvisust.
Kus on kohas Departure Bay parim virmalisi vaadelda?
Vali linnavalgusest eemal olev pime koht, kust avaneb takistusteta vaade magnetpooluse suunas. Võrdle enne teele asumist kohalikke pilveolusid.
Millist Kp-indeksit on kohas Departure Bay vaja?
Keskmise magnetlaiuse 49.2° juures on tavaliselt vaja Kp-indeksit 6+ või kõrgemat. Kp on suunis, mitte nähtavuse garantii.
Kuidas mõjutavad pilved virmaliste vaatlemist kohas Departure Bay?
Paksud pilved võivad virmalised täielikult varjata ka tugeva geomagnetilise aktiivsuse ajal. Arvesta ka kuuvalguse, valgusreostuse ja avatud horisondiga.

Seotud juhendid

📊

Kuidas lugeda virmaliste prognoosi Eestis

Eesti sama õhtu töövoog: Kp, G-skaala, Bz, CME saabumine, pilveauk, kuuvalgus, pimedus ja põhjaranniku horisont.

🧭

Kp-indeks Eesti virmaliste jaoks

Kp 0-9, NOAA G1-G5, Bz, magnetiline laius, Eesti läved ja algaja vead ühes praktilises seletuses.

☁️

Pilved, kuuvalgus ja valgusreostus

Kuidas hinnata madalaid pilvi, mereudu, kuuvalgust, Tallinna ja Tartu valguskuma ning avatud põhjahorisonti.

Vaata kõiki harivaid juhendeid

Lähedal asuvad virmaliste vaatluspaigad

100 Mile House

51.6°N Vaata prognoosi →

108 Mile Ranch

51.8°N Vaata prognoosi →

Abbeydale

51.1°N Vaata prognoosi →

Abbotsford

49.1°N Vaata prognoosi →

Abbottsfield

53.6°N Vaata prognoosi →

Aberdeen

50.6°N Vaata prognoosi →

Teavitused asukohale Departure Bay

Saa Aurora Hunt äpis detailne prognoos, teavitused ja pilvekaardid asukohale Departure Bay.

Aurora Hunt

Teavitused asukohale Departure Bay